@whatsapp
@telegram
تماس با ما

درباره رونامیک

شرکت مهندسی روناک پویان فرتاک ( سهامی خاص )

چگونگی تاسیس رونامیک :

هسته اولیه رونامیک زمانی شکل گرفت که مجموعه ای از مهندسین و متخصصین این شرکت متوجه نواقص و کمبود هایی در بحث طراحی سازه و بخش های الکتریکال جرثقیل های کارگاهی شده و برای تغییر و تحول در این زمینه متخصصین این مجموعه سالها و بطور مداوم نواقص و معایب این سیستم ها را یکی پس از دیگری رفع نموده و در حال حاضر مجهزترین و بروزترین طراحی سیستمهای مکانیکال و الکتریکال مطابق با استانداردهای بین المللی همانند FEM / DIN / CMAA / ISO در این شرکت انجام میگردد .

مجموعه صنایع فولاد امین

۲۰۲۱۰۴۳۰_۱۶۰۵۰۴

صنایع فولاد مازندران

20220331_103521

با گسترده شدن فعالیت های این مجموعه در کارخانجات و صنایع مختلف خصوصی و دولتی نظیر خودروسازی ها ، صنایع فولاد ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، شرکت مهندسی روناک پویان فرتاک ( سهامی خاص ) با برند رونامیک تاسیس گردید ، این شرکت مفتخر است تا به پشتوانه دو دهه فعالیت درخشان خود ، در کنار متخصصین و مهندسین مجرب در زمینه طراحی ، ساخت و تامین سیستم های انتقال مواد ( انواع جرثقیل های سقفی ، دروازه ای ، مونوریل و بازوئی برای محیط های عادی و انفجاری ) و تجهیز خطوط ریل KBK  ، با بهره گیری از سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری مطابق با تکنولوژی روز دنیا و همکاری با شرکت های اروپایی ، توانایی ارائه خدمات در زمینه طراحی ، ساخت ، نصب و راه اندازی ، تعمیر و نگهداری و مدرنیزه کردن را با رعایت استانداردهای بین المللی انجام دهد .

صنایع فولاد طبرستان

20240416_090554

پتروشیمی کارون

intro-2

چرا باید رونامیک را انتخاب کنیم ؟

ما فقط به مجموعه شما یک دستگاه  نمیدهیم ، رونامیک به دنبال ارائه خدمات کامل و متمایز به مشتریان خود است ، هدف ما رشد کسب و کار شما در کنار دستگاهی کارآمد و ایمن است . در دیدگاه ما ارائه خدمات به مشتریان یک فرایند دراز مدت ، مناسب و سودمند برای دو طرف است . به همین جهت همواره سعی میکنیم بهترین خدمات ممکن را به مشتریان خود ارائه دهیم .

در دستگاه های تولید شده رونامیک استانداردهای بین المللی در زمینه طراحی و ساخت رعایت شده است و ضمن رعایت کردن تکنولوژی های روز دنیا ، سادگی و کاربردپزیری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . باشگاه مشتریان شرکت رونامیک متشکل از بهترین ها در زمینه کاری خودشان است .

صنایع فولاد داکتیل

20240416_093122

خطوط تولید نوار نقاله

20211117_101830

رونامیک چه خدماتی ارائه می دهد ؟

کارشناسان شرکت رونامیک  با بررسی دقیق درخواست شما مبنی بر خرید دستگاه مورد نظرتان و آنالیزهای فنی و بازدید میدانی از مجموعه شما ، بر آنند که دستگاهی مقرون به صرفه ، کارآمد و متناسب با مجموعه شما ارائه دهند .

بررسی موارد فنی و مشاوره در انتخاب دستگاه

طراحی حرفه ای و ارائه دفترچه محاسبات

ساخت با بهترین متریال و گزارش جزبه جز به کارفرما

نصب و راه اندازی دقیق دستگاه

تست بار و تحویل دستگاه

سرویس دوره ای و گارانتی 24 ماهه

خدمات پس از فروش 10 ساله برای هر دستگاه

(( ما فقط مجری پروژه شما و ارائه دهنده خدمات به شما نیستیم ، بلکه مشاور شما و یکی از اعضای مجموعه شما هستیم   ((

شرکت روناک پویان فرتاک با برند رونامیک با چندین دهه سابقه درخشان در صنعت کشور

متشکل از متخصصین و مهندسین مجرب

در زمینه تامین و تجهیز خطوط ریل KBK  ، با بهره گیری از سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری مطابق با تکنولوژی روز و همکاری شرکت های اروپایی، توانایی ارائه خدمات در زمینه طراحی،ساخت،نصب و راه اندازی، تعمیر و نگهداری و مدرنیزه کردن را با رعایت استانداردهای بین المللی (CMAA،BS،DIN،FEM)