@whatsapp
@telegram
تماس با ما

جرثقیل بازویی

این جرثقیل ها به دو شکل دیواری یا ستونی در صنایع کاربرد دارند. از جرثقیل بازویی بیشتر در جوشکاری، مونتاژ، بسته بندی و ماشین کاری استفاده می شود و برای نصب در محیط هایی که دارای ستون می باشند، تولید می شوند. از دو شکل جرثقیل بازویی به دیواری و ستونی اشاره کردیم، جرثقیل بازویی دیواری بر روی دیوارها نصب شده و با را در جهت طولی انتقال می دهند. به صورت ستونی هم در محیط هایی که در آن ستون وجود دارد نصب و استفاده می شود.

این جرثقیل ها ظرفیت زیادی را برای انجام کارهای بالابری دارند، قابل تنظیم هستند و می توان از آنها در ترکیب با ماشینهای دیگر هم استفاده کرد. این سازه ها جهت ایستگاههای کاری کوچک و جابجایی های سبک و محدود کاربرد دارند و تا ظرفیت 10 تن قابل اجرا هستند.

جرثقیل بازویی دارای شش حرکت می باشد و این حرکات بصورت بالابری، عرضی، حرکت بر حول محور مرکزی بصورت دورانی هستند. این جرثقیل را می توان با توجه به موقعیت نصب و زاویه دوران آن به دسته های مختلفی تقسیم کرد.

ویژگی های جرثقیل بازویی

1- قابلیت نصب در ستون های موجود در سالن را دارا می باشند.

2- امکان چرخشی این بالابر بصورت دستی و موتور وجود دارد.

3- نسبت به جرثقیل های دیگر دارای قیمت مناسبتری هستند.

4- نصب و نگهداری آنها آسان است.

5- قابل نصب در ستون های مستقل هستند.

سلامت و ایمنی افراد در هنگام کار با تجهیزات جرثقیل بسیار مهم است. حتما باید از این سازه ها اطمینان حاصل کنید تا هیچ گونه صدمه و خسارتی به کالاها وارد نشود. بارها هم حتما باید ایمن و تعادل داشته باشند، برای جلوگیری از هرگونه آسیب یا صدمه باید ناحیه زیر و اطراف جرثقیل بازویی مشخص شود.

امیدواریم از این مطلب نهایت استفاده را برده باشید.

جرثقیل بازویی

شرکت گروه مهندسی رونامیک با 30سال سابقه درخشان در صنعت کشور

متشکل از متخصصین و مهندسین مجرب

 در زمینه تامین و تجهیز خطوط ریل KBK  ، با بهره گیری از سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری مطابق با تکنولوژی روز و همکاری شرکت های اروپایی، توانایی ارائه خدمات در زمینه طراحی،ساخت،نصب و راه اندازی، تعمیر و نگهداری و مدرنیزه کردن را با رعایت استانداردهای بین المللی (CMAA،BS،DIN،FEM)